Wrocław | Kraków

O firmie El Estate

Wrocław i Kraków są miastami dynamicznie się rozwijającymi. Stwarzają ogromne możliwości do nauki i rozwoju zawodowego, jednocześnie zapewniając komfortowe warunki do życia. Zakup czy wynajem mieszkania we Wrocławiu czy Krakowie dla wielu jest podstawowym celem, który może zapoczątkować ich nowe życie czy też umożliwić realizację swoich planów. 

Jesteśmy agencją nieruchomości El Estate, która wykorzystuje zarówno potencjał dużych miast, jak również swoich pracowników. Doskonale znamy lokalny rynek nieruchomości, jesteśmy na bieżąco z regulacjami prawnymi, jakie są z nim związane, a także kontrolujemy nowo pojawiające się aspekty społeczne, ekonomiczne i gospodarcze mające wpływ na zmiany w trendach nieruchomości w Polsce, a w szczególności w naszym regionie. 

Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług związanych z zakupem, sprzedażą i wynajmem mieszkania. Obsługujemy nieruchomości komercyjne, wspierając przedsiębiorców w ich planach biznesowych. Każdy z naszych agentów nieruchomości jest człowiekiem ukierunkowanym przede wszystkim na korzyści dla naszego klienta, wierząc, że jego zadowolenie jest naszą wspólną satysfakcją.

Agencja nieruchomości z konkretnymi wartościami

Cenimy sobie przede wszystkim relacje, które są podstawą powodzenia każdej współpracy. El Estate istnieje od 2020 roku. Jesteśmy więc młodą agencją nieruchomości, którą budują doświadczeni eksperci. Mamy już ustandaryzowane i wypracowane techniki działania, ale przede wszystkim działamy zgodnie z naszymi fundamentalnymi wartościami: 

Nasz zespół

Dowiedz się więcej o firmie El Estate! Poznajmy się bliżej 

Jesteśmy agencją zajmującą się kompleksowo mieszkaniami we Wrocławiu i w Krakowie. Sprzedaż, zakup, wynajem i obsługa nieruchomości komercyjnych to nasze kierunki i obszary działania, w których się sprawdzamy i realizujemy już od wielu lat. 

Poznaj swojego agenta nieruchomości, który jest po to, aby zaopiekować się Twoją nieruchomością i całym procesem jej sprzedaży, zakupu lub wynajmu. 

Misja El Estate

Spoczywa na nas duża odpowiedzialność – niektórym pomagamy znaleźć mieszkanie, które zapewni im spokój i stworzy najlepsze warunki do życia, a innych wspieramy w procesie sprzedaży, który ma ostatecznie doprowadzić do wzrostu ich zasobów finansowych. Naszą misją jest po prostu dać klientowi to, czego od nas oczekuje – bezpieczeństwo, spokój, komfort i dobry początek nowego etapu w życiu.

Wymaga to on nas ogromnego zaangażowania, ale wierzymy, że właśnie tylko w ten sposób realizujemy nasz biznesowy cel – dajemy ludziom to, po co do nas przychodzą.