Wrocław | Kraków

Sprzedaż nieruchomości

Masz mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu lub Krakowie, jednak nie wiesz, jak to zrobić szybko, sprawnie i bezpiecznie?
Skorzystaj z kompleksowej pomocy w sprzedaży!

Sprzedaż nieruchomości

Znalezienie potencjalnego kupca nieruchomości to nierzadko bardzo czasochłonny i długi proces. Rynek nieruchomości w Polsce jest obecnie bardzo konkurencyjny, zarówno rynek wtórny, jak i pierwotny cechuje się ogromnymi zmianami, przede wszystkim w obszarze finansowym. 

Pomagamy w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego. Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz deweloperami. Priorytetowo podchodzimy do każdego mieszkania na sprzedaż wiedząc, że każda nieruchomość ma duży potencjał, który należy tylko odpowiednio wykorzystać. Łączymy wiedzę, doświadczenie, znajomość aktualnych trendów rynkowych i oczekiwań współczesnych klientów. Posiadamy zdolności negocjacyjne i analityczne. W naszej bazie klientów obecne są osoby o różnym profilu, które często oczekują gotowego rozwiązania, które my mu dostarczamy.

Jak możemy Ci pomóc w kwestii sprzedaży nieruchomości?

Chcąc sprzedać nieruchomość, musisz bazować na własnej wiedzy lub też korzystać z pomocy wielu ekspertów. Jest to związane z ryzykiem niepowodzenia, a także znacząco wydłuża cały proces sprzedaży. W EL ESTATE pomagamy na każdym etapie sprzedaży nieruchomości i w każdym obszarze całego procesu. Prowadzimy negocjacje z potencjalnymi nabywcami, dzięki czemu ustalamy najlepsze warunki, satysfakcjonujące dla obu stron. Przygotowujemy niezbędną dokumentację, kompletną dostarczamy do odpowiedniego podmiotu. To pozwala uniknąć ewentualnych braków, co przekłada się na wydłużony proces sprzedaży. 

Troszczymy się o przyjemną atmosferę podczas spotkań z klientami, aby sprzedaż nieruchomości nie kojarzyła się z przykrym obowiązkiem, ale przede wszystkim z powodzeniem zrealizowanego planu. 

W El Estate otrzymujesz od nas:

 • Profesjonalną ofertę mieszkania na sprzedaż wraz ze zdjęciami i opisem, co skutkuje większym zainteresowaniem potencjalnych klientów
 • Skuteczną kampanię reklamową, pozwalającą szybciej dotrzeć do osób zainteresowanych konkretną ofertą
 • Prezentację nieruchomości potencjalnym nabywcom, co oznacza dla Ciebie oszczędność czasu i energii
 • Pomoc w negocjacjach cenowych, aby wypracować dla Ciebie najlepsze korzyści finansowe z ostatecznej transakcji
 • Przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów, konkretne wytyczne dotyczące skompletowania dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji 

Przygotowanie nieruchomości na sprzedaż

Sprzedaż mieszkania jest procesem, który, aby był skuteczny, należy przeprowadzić zgodnie z założeniami lejka sprzedażowego. Najpierw trzeba zdobyć uwagę potencjalnych klientów, potem ich zainteresować, wzbudzić pożądanie, wywołać zamierzoną reakcję i pozyskać lojalność. Co musisz zrobić, aby tego dokonać? 

 • Uporządkuj nieruchomość – musi być ona czysta, bez zbędnych przedmiotów i widocznych zabrudzeń. Jeśli chcesz podnieść jej wartość, przeprowadź remont, np. odśwież ściany i podłogi. Pozbądź się też nieprzyjemnych zapachów. 
 • Przygotuj ogłoszenie – powinno zawierać wszystkie kluczowe informacje dotyczące nieruchomości na sprzedaż. Zastanów się, co dla Ciebie miałoby znaczenie przy poszukiwaniu mieszkania i uwzględnij te aspekty. Wykonaj zdjęcia, które najlepiej prezentują atuty nieruchomości. Pamiętaj, że powinny być dobrej jakości. Jeśli brakuje Ci czasu lub nie czujesz się w tym najlepiej, jesteśmy do Twojej dyspozycji. 
 • Ureguluj formalności – stan prawny mieszkania jest jednym z pierwszych aspektów, które sprawdza potencjalny nabywca. Wszelkie niejasności od razu wzbudzają podejrzenia oraz wywołują u kupca niepewność. 
 • Przygotuj się na negocjacje – to jeden z etapów całego procesu sprzedaży nieruchomości. Cena, którą ustalasz, zazwyczaj nie jest tą ostateczną. Warto więc zastanowić się, za ile naprawdę jesteś skłonny ją sprzedać, podnosząc tym samym cenę ofertową i wykazując się otwartością na negocjacje. 

Twoje korzyści ze sprzedaży nieruchomości z El Estate

 • Szybka sprzedaż nieruchomości za satysfakcjonującą cenę 
 • Bezpieczeństwo transakcji i formalności 
 • Gwarancja wypłaty należności 
 • Najlepsze warunki finalizacji sprzedaży 
 • Spokój i komfort podczas całego procesu sprzedaży nieruchomości

 

Co warto wiedzieć o sprzedaży nieruchomości?

Oferujemy Ci swoją wiedzę i doświadczenie. Pomożemy Ci przy sprzedaży nieruchomości nie tylko w kwestiach formalnych, ale również wizerunkowych i marketingowych. Mamy świadomość, jak duże znaczenie ma cały proces kupna/sprzedaży dla obu stron. Staramy się stworzyć więc dla nich takie warunki współpracy, aby osiągnęły one dla siebie zamierzone korzyści. Skorzystaj z naszych wskazówek, które pomogą Ci się odpowiednio przygotować do sprzedaży nieruchomości.