Wrocław | Kraków

Biuro nieruchomości
El Estate

Twój indywidualny agent nieruchomości! Obsługujemy nieruchomości we Wrocławiu i Krakowie. Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą nieruchomości. Zapraszamy!

Kompleksowo zajmujemy się nieruchomościami we Wrocławiu i Krakowie. Pomagamy w sprzedaży i zakupie, a także wynajmie mieszkań, przeprowadzając klienta przez cały proces. El Estate jest zawsze obok, do dyspozycji na każdym etapie. Tobie zapewniamy spokój, komfort i radość z efektów.

0 +

zadowolonych klientów

0 min

Najszybsza transakcja

0 +
PARTNERÓW, W TYM firmy BUDOWLANE

Biuro nieruchomości El Estate

Dynamicznie zmieniający się i postępujący rynek nieruchomości to ogromne wyzwanie dla potencjalnych sprzedających i wynajmujących. To właśnie rosnące wymagania nabywców, poszukiwania najlepszego stosunku jakości do ceny i skomplikowane formalności są w wielu przypadkach problemami utrudniającymi wynajem lub sprzedaż nieruchomości.

Przejmujemy na siebie obowiązki związane z obsługą wynajmu i sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu i Krakowie. Rozwijamy się i udoskonalamy naszą ofertę, mówimy po polsku, ukraińsku, rosyjsku i angielsku, aby móc wesprzeć jeszcze szersze grono klientów.

Pomagamy w na każdym etapie wynajmu i sprzedaży nieruchomości!

Usługi biura nieruchomości El Estate

Biuro nieruchomości, które wychodzi naprzeciw trudnościom

Przejmujemy na siebie obowiązki związane z obsługą wynajmu i sprzedaży nieruchomości we Wrocławiu i Krakowie. Rozwijamy się i udoskonalamy naszą ofertę, mówimy po polsku, ukraińsku, rosyjsku i angielsku, aby móc wesprzeć jeszcze szersze grono klientów. Przyśpieszamy cały proces i stwarzamy klientom najlepsze warunki do satysfakcji i zadowolenia z udanej transakcji. 

Przyśpieszamy cały proces zakupu, sprzedaży i wynajmu mieszkań, dopasowujemy preferencje i potrzeby potencjalnego kupca i najemcy do atutów i profilu nieruchomości. Łączymy profesjonalizm z partnerskim podejściem do klienta oraz wiedzę z intuicją, aby zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszego klienta. 

Zaopiekujemy się Twoją nieruchomością

Zakup nieruchomości

Szukasz mieszkania lub domu, w którym będziesz mógł od razu poczuć się jak u siebie? Chciałbyś zamieszkać we własnych czterech ścianach z poczuciem, że jest to Twoje miejsce na ziemi?

Czujesz się przytłoczony całym procesem poszukiwania nieruchomości i formalnościami z tym związanymi? W El Estate rozumiemy wszystkie obawy i dokładamy wszelkich starań, aby je wyciszyć, a Twoje myśli skierować tylko na pozytywne aspekty procesu poszukiwania i zakupu nieruchomości. Oferujemy Ci pełen zakres usług: 

Zapewnimy Ci spokój, komfort i bezpieczeństwo. W El Estate możesz czuć się pewnie w obliczu wymagającego rynku nieruchomości z gwarancją znalezienia swojego własnego mieszkania. 

Sprzedaż nieruchomości

Masz nieruchomość, którą chcesz spieniężyć? Chcesz znaleźć kupca, który dobrze zaopiekuje się Twoim mieszkaniem? Zależy Ci na czasie i jednocześnie na adekwatnej do potencjału nieruchomości cenie? Zajmujemy się sprzedażą nieruchomości kompleksowo. Oferujemy Ci pełen zakres usług: 

Dajemy Ci szansę na szybką sprzedaż nieruchomości. Oferujemy Ci pomoc, dzięki której proces sprzedaży stanie się czasem ukierunkowanym tylko na dobre zmiany. 

Wynajem nieruchomości

Masz nieruchomość, którą chcesz wynająć, jednak nie masz na to wystarczająco dużo czasu? Szukasz alternatywy dla zakupu mieszkania i chciałbyś wynająć nieruchomość, która będzie spełniała wszystkie Twoje oczekiwania? Zajmujemy się obsługą mieszkań na wynajem, wspierając w tym procesie zarówno wynajmującego, jak i najemcę. Oferujemy Ci pełen zakres usług:

Maksymalnie skracamy czas procesu wynajmu nieruchomości. Jako doświadczone biuro nieruchomości postępujemy zgodnie z ustaloną i wypracowaną przez lata strategią działania, którą dopasowujemy do zmieniających się realiów rynku nieruchomości. 

Obsługa nieruchomości komercyjnych

Masz plan na swoją działalność gospodarczą i potrzebujesz dla niej siedziby i lokalu do prowadzenia własnego biznesu? Potrzebujesz zmiany i nowego miejsca dla swojej firmy? Pomożemy Ci znaleźć odpowiednią lokalizację dla Twojej działalności, a właścicielom nieruchomości konsekwentnie zwiększać dochody. Oferujemy Ci pełen zakres usług:

Wierzymy, że podstawą dobrych relacji biznesowych jest wzajemne zrozumienie swoich potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze doprowadzić do zadowolenia i satysfakcji obu stron transakcji.  

Poznaj El Estate

Szanujemy Twój Czas

Skracamy czas wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Mieszkanie na wynajem znajdziemy w czasie od 2 do 5 dni.

Mówimy w Twoim języku

Posługujemy się językiem polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.

Indywidualna obsługa agenta nieruchomości

Do Twojej dyspozycji jest doświadczony agent, który przeprowadza Cię przez cały proces zakupu, wynajmu lub sprzedaży nieruchomości.

Bezpieczeństwo transakcji

Postępujemy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Weryfikujemy dokumenty i sporządzamy umowy i protokoły odbioru oraz przekazania lokali.