Nieruchomości Komercyjne

Nieruchomości komercyjne z EL ESTATE w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie

Sprzedajemy i wynajmujemy nieruchomości komercyjne na terenie Warszawy, Wrocławia Krakowa lub ich okolic. Agencja nieruchomości El Estate działa w zakresie powierzchni biurowych, handlowych i usługowych.

Pomagamy firmom znaleźć miejsce odpowiednie dla ich działalności, a właścicielom nieruchomości zwiększyć ich przychody.

Dla Ciebie to:

Co warto wiedzieć o nieruchomościach komercyjnych w Polsce:

Według danych Polskiej Izby Nieruchomości Komercyjnych Warszawa, Wrocław i Kraków mają jeden z największych rynków biurowych. Oznacza to, że w miastach jest wiele lokali, które można kupić lub wynająć.

Nieruchomości komercyjne to budynki i lokale przystosowane do prowadzenia działalności gospodarczej. Przymiotnik „komercyjny” oznacza coś, co przynosi zysk.

Nieruchomości komercyjne są również znane jako „nieruchomości dochodowe”. Można go podzielić na następujące typy:

Nieruchomości komercyjne w Polsce: jak z nich czerpać zyski

W ostatnich latach rynek nieruchomości komercyjnych wzbudził zainteresowanie inwestorów prywatnych. Głównym powodem, dla którego nieruchomości komercyjne w Polsce są postrzegane jako atrakcyjne, jest zysk, jaki przynoszą. W porównaniu z wynajmem mieszkań jest on znacznie wyższy.

W przypadku wynajmu nieruchomości komercyjnych stosuje się podejście przychodowe.

Atrakcyjność danej powierzchni handlowej/obiektu zależy nie tylko od lokalizacji, ale przede wszystkim od możliwości uzyskania przychodów z prowadzonej tam działalności.

Wybierz swoje miasto i skontaktuj się z nami!