O Firmie

O firmie El Estate

Wrocław, Krakow i Warszawa są miastami dynamicznie się rozwijającymi. Stwarzają ogromne możliwości do nauki i rozwoju zawodowego, jednocześnie zapewniając komfortowe warunki do życia. Zakup czy wynajem mieszkania we Wrocławiu, Krakowie czy Warszawie dla wielu jest podstawowym celem, który może zapoczątkować ich nowe życie czy też umożliwić realizację swoich planów. 

Agencja nieruchomości z konkretnymi wartościami

Cenimy sobie przede wszystkim relacje, które są podstawą powodzenia każdej współpracy. El Estate istnieje od 2020 roku. Jesteśmy więc młodą agencją nieruchomości, którą budują doświadczeni eksperci. Mamy już ustandaryzowane i wypracowane techniki działania, ale przede wszystkim działamy zgodnie z naszymi fundamentalnymi wartościami: 

Nasz zespół

Dowiedz się więcej o firmie El Estate! Poznajmy się bliżej 

Jesteśmy agencją zajmującą się kompleksowo mieszkaniami we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Sprzedaż, zakup, wynajem i obsługa nieruchomości komercyjnych to nasze kierunki i obszary działania, w których się sprawdzamy i realizujemy już od wielu lat. 

Poznaj swojego agenta nieruchomości, który jest po to, aby zaopiekować się Twoją nieruchomością i całym procesem jej sprzedaży, zakupu lub wynajmu. 

Wybierz swoje miasto i skontaktuj się z nami!